[]

Kedi + Banvit tütsülenmiş sosis

Merhaba! Normalde evde balık yapınca kediye de ayırıp bir parça veriyorum ağzı tatlansın diye. Geçen başlıktaki sosisten pişirdim çok miyavladı ama zarar verir mi bilemediğimden ona vermedim. Sizce kendime yaparken biraz da kediye verebilir miyim? Zararı dokunur mu? Teşekkürler!
 
normalde zararlı içindeki tuzdan dolayı falan ama en fazla bir ya da zeytin büyüklüğünde falan verin, o kadardan bir şey olmaz kırk yılda bir.


  • blatta hiberna  (23.10.21 17:36:06) 
Ben de dayanamayıp veriyorum arada. Zararlı mı evet ama o kadarcıktan da bişey olmaz umarım.


  • elorelia  (23.10.21 18:15:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.