Bellona Yatak Kullanan var mi?

Merhaba

Anadolunun bir ilcesinde koy evine yatak alicam
Ayda yilda bir gidecegim icin evde oturup kargo bekleme şansim yok,
ilcede sadece bellona var, gittigim gun yukletip eve attirmam lazim.
Ama hangi urunu secsem sikayetvar da bir suru sikayet var, yok goctu yok gotumu agritti fitik etti vs
Kafayi yicem cidden hepsi mi kotu

Bellona kullanip memnun kalan var mi? Yatak marka model verir misiniz
He bi de kilim mobilya var ilcede ama onda da cok satilmadigindan yorum yok sanirim

Kullandim cok cok memnun kaldim. iki ayri evde ayni yataktan alinmisti ama eski diye modelinu bilmiyorum pedli ortopedik yatak. hatta simdi tek kisilik olanina bakiyorum ben de bellona vs. ikea ikilemindeyim ikea tercih edersem tek nedeni ucuzlugu olur. kalite kiyaslamam

  • ala09  (22.10.21 22:45:38)
Bellonaya gitsenizde hemen alip cikmiyorsunuz, en az 2 haftasi var eger alcaginiz yerin deposunda istediginiz yatak yoksa

  • eja  (23.10.21 00:32:37)