[]

Shitcoin almak

Shitcoin almak istiyorum:) binance uzerinde bunlari bulmak mumkun degil.
Bu tar coinleri alabilecegim guvenilir platfromlar nelerdir? 
Gate.io


  • Arthur Dayne  (22.10.21 18:38:45) 
gate, mexc vs. ama genelde ilk başta pancake'te oluyorlar, daha sonra gate'de falan listeleniyorlar.


  • candide  (22.10.21 19:05:57) 
Yukarıdakilere ek olarak Kucoin de var ama Pancakeswap'i bilmeden kullanmanı çok önermem zira slippage tolerance çok yüksek olur burada, yani biraz ilgi çeken bi coin'se %16'dan aşağıya alamazsın o da seni en az %30-40 içeride tutar ilk aşamada. Ha alacağın coin yeni listelenecek bir coin olur *60-70 yapma potansiyeli vardır o zaman çok koymaz ama halihazırda çıkmış bi coin alırsan zararını çıkarıp kara geçmen biraz uzun sürebilir.


  • Zaman Tamircisi  (22.10.21 19:22:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.