Ara öğünsüz çalışan diyetisyen

Arkadaşlar diyetisyenlerin neredeyse hepsi belli bir formatta, ara öğün bıdı bıdı şeklinde ilerliyorlar. Ben mesela aralıklı oruç vs yaptıranlarla çalışmak istiyorum. Tavsiye edeceğiniz kimler var?

Ya sen çözmüşsün zaten konuyu diyetisyeni ne yapacaksın illa birinin sana if yap ara öğüne gerek yok toplam alman gereken kaloriyi hesapla biraz altında kalori al demesini mi istiyorsun ben dedim işte byradan devam et. Ha bunları yapıp kilo veremiyorsan sorun belki de hormonlarındadır. Kadınsan eğer kilo veremeyen kadınların %90'ı bozuk hormon sistemi nedeniyle kilo veremiyor.

  • Zaman Tamircisi  (21.10.21 17:26:07)
@zaman tamircisi şu ara öğünlü sistemle zamanında kilo vermiştim ama şimdi aralıklı oruç ve kalori hesabıyla veremiyorum kilo ne yazık ki. Hormonlarıma baktıracağım.

  • damba  (21.10.21 18:01:22)
Aralıklı oruç çalışan çok var ya. Çevremde ben dahil çoğu tanıdığım kişi diyetisyenin aralıklı oruç planıyla kilo verdi. Aralıklı oruç için değerlerin sağlıklı olması gerekiyor.

Benim gittiğim Gamze Ekinci
  • jazzabel  (22.10.21 00:24:56)