[]

Beşiktaşta lezzet durağı

Hamburgerdi sosisti vs nerde yiyorsunuz? Yada baska bi lezzet de olabilir. 3 arkadas bişiler atıştırıp, 2 bira içelim dedik. Herzaman biergartende sosis+bira yaparız. Farklı bi öneriye açığız. Pub da onerebilirsiniz.
 
alkolsüz yemek seçeneklerine ok dersen:

taco del reyes (meksika)
just bbq (burger hot dog steak)
akali (hamburger)
  • barankovan  (21.10.21 10:59:43) 
midyeci ahmet vardı. ahmet kısmından emin değilim de ünlü bir midyeci var. orası da düşünülebilir sanki. kokoreç falan da var.


  • sutlu nescafe  (21.10.21 12:17:03) 
Beşiktaş'a gitmişken Karadeniz dönerde bi döner yenir bence. İstanbul'daki iyi döner yapan birkaç yerden biri.


  • thracia  (21.10.21 12:21:34) 
Just bbq güzel kaburga ve brisket yapıyor, kendi yaptıkları sosları da başarılı.

Trc american diner'ın çeşidi çok çoğu lezzetli. Burger de var ama french tostlarını ve hashbrownlarını beğeniyorum ben en çok.

Edit: alkolü sonra gördüm, amaç alkol sohbet ise hem bira içip hem de yemek işini çok güzel yapan bir yer bilmiyorum Beşiktaşta. Craft beer lab belki.
  • Bruce  (21.10.21 12:25:48 ~ 12:33:34) 
Güzel tavsiyeler teşekkürler ama tüm yazdıklarınıza gidip denedim maalesef. Boyle son 1 yılda açılmış güzel leziz noktaları merak etmiştim aslında biraz da.


  • solenkol  (21.10.21 12:51:55) 
Alkol olacaksa Biergarten fiyat performans canavarı diyeyim - yani bira için özellikle - kardeş dükkan the united pub var çarşıda.
Craft Beer Lab de gayet güzel.
Bence Kazan' ı da deneyebilirsiniz. Evet bunlar yeni yerler değil ama güzel yerler :)
Bu arada takip +1
  • kumandanim  (25.11.21 12:03:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.