[]

telefonun usb girişi nasıl temizlenir ?

Merhaba, bu konuda youtube'dan çeşitli videolar izlememe rağmen cevabını bulamadım. Elimde samsung s5 var, şarj ederken birden şarj kablosunu görmemeye basladı. Bu sorunun sebeplerini araştırırken usb girişinin içinde toz vs kaynaklanmasından dolayı olduğunu farkettim. kürdan ucuyla kolonyalamaya filan calısıp, diş fırcası aracıgıyla uclardaki tozu temizlemeye calıstım. işe yarar gibi oluyor ama tekrarlıyor. Ayrıca kapandıktan sonra tekrar açılmaya başladı fjhfdjksf. Daha önce başına bu durum gelmiş birileri varsa, önerilere açığım. Teşekkürler.
 
S6 var bende de. İnce dikiş iğnesi ile dalmıştım direkt. Soketin içindeki dil gibi parçaya dikkat ettim sadece. Eskiden şarj kablosu kendi kendisini atardı. Temizledikten sonra kablodan tutup baş aşağı sallayınca dahi çıkmıyor.


  • reactionic  (21.10.21 01:03:44) 
kısa devre riskini almak istemezseniz ince kürdan veya plastik diş iplerini (www.gratis.com kullanabilirsiniz.


  • akiskan  (21.10.21 05:27:29) 
çok çok ince bir cımbızla deneyin.

bir de hamur yapıştırıcılar var. onlarla ince temizlik yapabilirsiniz.
  • co2s2  (21.10.21 09:25:19) 
kısa devreden çekiniyorsanız ahşap kürdan.


  • burfak  (21.10.21 13:23:11) 
Iğne çözdü. Herkese tesekkur ederim.


  • funl  (22.10.21 08:55:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.