konyaya gunubirlik gezide nereler gorunmeli

ankaradan mac vesilesiyle trenle gidilecek mac aksam 7de,sabah plana gore 11de veya 9da orda olunabilir.
hangi sirayla nereler gorulebilir? uygun rota nedir

Yanlış hatırlamıyorsam tren garı ile şehir merkezi olan zafer / alaattin yolu keyifli ve yeşil bir yoldu. 10-12 dk yürüyüş yapılabilir. Ardından etli ekmek denebilir. Havzan ve cemo mu ne en iyilerinden biriydi. Arkadaşlarla beraber güzel bir yer isteniyorsa kule sineye gidilebilir (konyanın en yüksek kulesinin tepesindeki restoran)

Bunlara ek olarak stada gitmeden mevlana civarı gezilebilir, stada pek uzak olmasa da japon parkına gidilebilir ama arabasız bunlar biraz zor durur gibi. Yemek ve merkezdeki aktiviteler haricinde kelebekler vadisini mutlaka tavsiye ederim. Stada da çok aşırı uzak değil gerçi orası da
  • avatar is back  (20.10.21 23:20:15)
Gitmedim görmedim ama arkadaş fırın kebabı ve yağlı somuna bayılmıştı

  • glamdr1ng  (21.10.21 00:07:00)
Etli ekmek değil Ehil Kebap'ta fırın kebap ve boyun yiyin. Stada yakın zaten
Tropikal Kelebek Bahçesi var
Mevlana meydanı var
  • etna  (21.10.21 07:46:55)