Nissan micra

Bir araç sorusu da benden gelsin. Aslında duyurudaki i20 sorusuna cevap olarak yazacaktım ama kriterleri varmış arkadaşın o yüzden yeni soru açtım. Ne düşünürsünüz bu araç hakkında?

www.sahibinden.com

Reno motor var bunlarda, 1.2 motor yokuşta ağlıyor uzun yolda yoruyor. 80k km yapmış 5 senede az değil. Micralar 2009dan sonra zaten micra olmaktan çıktı. Tavsiye etmem şahsi fikrim.

  • Raymalifalitiko  (20.10.21 22:40:27)
2012-2020 yılları arasında Micra kullandım. Alınır. 1.2 Motor, 80 beygirdi galiba. Hafif araç. Kayınpederin deyimiyle sinek gibi. Uzun yolda çok rahat değil. Ama şehir içinde ideal.

İlandaki araç da uygun görünüyor.
  • nickini vermek istemeyen uye  (21.10.21 00:06:04)
Micralar belli kmden sonra hata veren ve sanayi ile arkadas yapan araclar malesef. Bu arac 90 bin yol yapmis, siz bunu aldiktan sonra emin olun ki bikac ayda bir sanayiye gideceksiniz. Ayrica arac kullanirken teneke hissi veriyor adeta. Uzun yolda zaten konforlu degil, sehir icinde de cok guvenli hissettirdigi soylenemez.
Tiplerini cok begenmeme ragmen, ben bu sebeplerden eledim seceneklerimden.

  • Pufpuf  (21.10.21 01:16:11)
2009dan sonra bozdu +1

  • killerbee  (21.10.21 01:47:07)
Çok yakıyor.

Şehir içi kullanılırsa daha çok yakacak, şehir dışı kullansan biraz daha az yakar ama çok yorar bu sefer de.
  • chicha_v2  (21.10.21 09:51:40)
150-160k seviyesine çok daha iyi araçlar var.

  • orpheus  (21.10.21 12:44:39)
Elimizde 25-30 adet var demişler. Filo aracı ise ağlatmışlardır onu. Gerçi hiç micra filo aracı görmedim ama sorgulamakta fayda var.

  • robin one persie  (21.10.21 13:27:59)