[]

araç koltuk temizliği

Aracımın koltuklarını profesyonel yıkayıcıya vermeden önce kendim temizlemeyi denemek istiyorum. sizce hangi ürün ile koltuk temizlemeliyim?
 
Son zamanlarda yeni çıkan asperox kullananlaeı gördüm. Asperox’u denedim başka şeylerde etkili bayağı ama koltukta kollanmadım hiç. Youtube a asperox koltuk temizleme yazın orda yapıp video çekenler olmuş


  • goodyes  (20.10.21 10:19:27) 
Valet pro carpet cleaner


  • Arthur Dayne  (20.10.21 10:37:31) 
Hocam araç ne bilmiyorum ama asperox falan sakın ha. Eğer güzel bir koltuğun varsa mahvolabilir. Bu iş için özel üretilen şampuanlardan alacaksın.

Artur Dayne +1 diyorum. Valet pro olmaz başka marka olur ama araç koltuğu için özel üretilmiş bir şey alman lazım. Süngerler içine çekip sonra kusarsa asperoxu görürsün.
  • Dr_Stat  (20.10.21 11:24:26) 
asprin diye bir leke çıkarıcı var. asperox da böyle bir şey herhalde. fısfıslı kırmızı bir şişede satılıyor.

bir de sırf bu iş için su çekebilen bir elektrik süpürgesi almıştım. arnica tayfun mu ne. bu asprini sulandırarak sıkıp fırçaladım. iyice işlemesin diye hemen makineyle çektirdim. benim araba 95 model mercedes, koltuklar bozulsa da çok dokunmazdı ama işe yaradı.
  • chezidek  (20.10.21 12:30:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.