[]

red dead redemption 2 ana hikayesinden sonra oynamaya devam edilir mi?

--------------------spoiler---------------------

merhabalar,

severek oynadıgım bu oyunun ana hikayesi bitti. Morgan öldü ve %76 lık kısım bitti. Geri kanal %24 lük kısmı bitirmeye gerek var mı ? yine zevk verir mi? yorumlarınıza göre ya kaldıracagım ya da %100 olarak bitirmek için oyuna devam edeceğim.

teşekkürler.

 
öncelikle bir spoiler işareti koymanızı öneririm.

-----spoiler-------

devam edilir. arthur öldükten sonra marston ile oynamaya devam ediyoruz. çok keyifli bölümler olmasının yanında -ilk oyunu oynadınız mı bilmiyorum- ilk oyuna bağlıyor oyunun sonuda. ayrıca oyundaki karakterlerinin yıllar sonra neler yaptığını ögreniyoruz. bence kesin devam.
  • ravenclaw  (19.10.21 18:56:00) 
ben uğraşamadım oynamakla, youtube'dan gameplay videosu izledim.

mesajınızı edit'leyip spoiler uyarısı koymanızı öneririm.
  • bir garip melek  (19.10.21 20:21:38) 
spoiler uyarısı konusunda +1

--spoiler--

ana hikaye tam olarak arthur'un ölümüyle bitmiyor. marston'ın ailesini bir araya getirmeye çalışması, eski çete üyeleriyle (bilhassa charles, sadie ve uncle ile) bir araya gelişi, dutch ve micah ile karşılaşması var daha. o kısımlar da bittikten sonra oynayıp oynamamak size kalmış, oyunu sevdiyseniz hayvan avı, balık tutma, challenge'lar, easter egg'leri bulmaya çalışmak gibi şeyler yaparsınız zaten. fakat sizin bıraktığınız yerde hikaye henüz bitmemiş oluyor, chapter 6'yı bitirmiş oluyorsunuz sadece. epilogue bölümlerinde hikaye devam ediyor ve bence chapter 6'dan sonra hikayeyi buruk ama son derece güzel bir sona bağlıyor. mutlaka oynanmalı diyorum ben.
  • phoarbix  (19.10.21 22:39:38) 
kesin oyna. marston bölümleri de zevkli.


  • sir gawain  (20.10.21 01:30:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.