[]

Kadıköy'de kafa dinlemelik, bira içmelik tatlı bir mekan?

Merhaba

Bu hafta içi uzun zamandır görüşmediğim bir arkadaşım ile birlikte kartal'dan marmaray ile söğütlüçeşme'de inip kadıköy'de bir kaç şey içmek istiyoruz.

Böyle kalabalık olmayan, kafa dinlemelik 3-4 bira içeceğimiz, hatta hafif müzik te olursa süper olur, gerçekten beğenebileceğimiz mekan tavsiyelerinizi alabilir miyim?

 
Öyle bi yer kalmadı artık Kadıköyde.
Marmarayla caddede bi yer bulun. Feneryolu’nda draft zepplin falan yeter. Veya şaşkınbakkal irishpub

  • rewlack  (18.10.21 22:42:31) 
geçen hafta şunu gördüm, saate bağlı kalabalık oluyor. saat 16:00'a kadar mekanlar fena değil ama sonrasında kalabalıklaşmaya başlıyor.


  • evimin paspasi  (18.10.21 22:48:57) 
Açılın Kadıköylü geldi.

Yazılanlar doğru olsa da iki mekan söyleyeceğim. Bahriye Caddesinde bir sokak arkada Thales Cafe ile Moda'daki Black House.
  • put it in your appropriate place  (18.10.21 23:31:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.