[]

Bursa'yı geçerken çevreyolu ve otoban

Ara sıra İzmir-İstanbul arası gidip geliyorum. Acelem olmadığından ve şehirleri görmeyi sevdiğimden otobandan değil eski yoldan gidiyorum. Ama Bursa içi trafiği feci.

Bursa'yı para ödemeden ve O-5'i kullanarak geçmek için nereden girip nereden çıkmak gerekiyor?


 
hal-otogar yazan tabeladan giriyorsunuz...mavi yalova tabelasından çıkıyorsunuz


  • renegade  (18.10.21 22:38:35) 
peki sayın hocam tam tersi yönde yalova'yı geçince hangi tabelaya denk gelmiş oluyoruz? Bursa mı yazacak yeşil yeşil?


  • alperz  (19.10.21 07:29:33) 
Yalova'yı geçip Bursa düzlüğüne inince parasız otoyoldan Bursa'yı bitirmek için sırasıyla;

1- earth.google.com

2- earth.google.com

3- earth.google.com
  • onemoremile  (19.10.21 08:32:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.