[]

Tomografi raporu anlamı

Trakea ve ana bronşlar açık olup medastinal patolojij boyutta lenf nodu, kitlesel lezyon ayırt edilmemiştir.

Burada ne demek istiyor? Teşekkürler


 
doktor değilim ama temiz diyor.


  • gelecegin baskani  (18.10.21 18:28:59) 
Aynen, sıkıntı yok diyor anladigim kadariyla


  • Pufpuf  (18.10.21 19:49:28) 
nefes borusu ve onun ana kolları (her bir akciğere giden ana hava yolu) açıktır (daralma-tıkanma yok). lenf bezleri normalde de farkedilebilir olmakla birlikte, göğüs kafesinde akciğerler ve kalpten gayri kalan boşlukta (mediasten) anormal boyutta lenf bezi veya kitle görüntasa veren bir şey gözlenmedi.
bu cümleler diyor ki bu hususlar normal ve olağan.

  • abbabaabbaababbabaababbaabbabaab  (18.10.21 20:45:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.