[]

cinemaximum'da dune biletleri ne zaman satışa çıkar

22'sinde diyor vizyon tarihi. ne zaman satışa çıkar bilgisi olan var mı? sitede bir bilgi göremedim.
 
4 gündür sabah akşam girip bakıyorum, satışa çıkmıyor, bilgi de vermiyorlar. Satışa çıktığını görürsem gelip size bir cevap daha yazarım.


  • kobuzchu kiz  (18.10.21 17:14:54) 
peki imax 3d mi gelecek bilginiz var mıdır?


  • floydian  (18.10.21 17:54:19) 
Muhtemelen cuma gecesi çıkar. Bir ihtimal perşembe.


  • put it in your appropriate place  (18.10.21 18:32:55) 
Selam, şu an sadece Akasya şubesinde satış gözüküyor. Bir tek orada olmayacaktır herhalde ama... ¯\_(ツ)_/¯

Edit: ona da bilet alınamıyor, yer yok diyor. Pardon.
  • kobuzchu kiz  (19.10.21 23:08:57 ~ 23:14:27) 
uykum geldi de belki gece 12'den sonra diğer salonları da açarlar diye bekliyorum. hayır yoksa ortamlardan izlemek zorunda kalacağım 1 hafta daha bekleyesim hiç yok.


  • floydian  (19.10.21 23:14:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.