[]

Güvenilir Online Psikolog Var mıdır?

Böyle yok kuantumcu, yok evrene tasarruflu ampulden enerji gönderen şarlatan tipler çok fazla anladığım kadarıyla.

Bana bu alanda eğitimi tartışmasız seviyede olan, profesyonel olarak yardım edebilecek, mümkünse teşhis koyacak, bir uzman lazım. Online olması şart çünkü Türkiye'de değilim. Anadilimde destek almak istiyorum mümkünse. Yoksa el mahkum gideceğim gavur piskoloğa.


 
davranış bilimleri enstitüsüne bir bakın, istediğiniz uzmandan pnline destek alabilirsiniz, ben online alıyorum.


  • benaslinda  (18.10.21 08:27:40) 
Mesut Süre ve anlatandam'da görümüştüm. Aşağıdaki gibi bir site var. Bayağı uzmanlar anladığım kadırıyla.

www.evimdekipsikolog.com
  • canbonomobenseno  (18.10.21 09:18:22) 
hiwell app'e güvenebilirsiniz.

app store'da "Hiwell Psikolog Online" olarak bulabilirsiniz.
  • bol kepce  (18.10.21 09:31:21) 
valla bende psikoloğum ancak online psikolog işi bence gerçekten yararsız bir durum. bunu dediğim için çoğu arkadaşım bana karşı çıkacak.
bizler etik dersi aldık. bu etik çok geniş bir tanım, instagramda psikolog şu bu diye sayfa açıp oralardan reklam yapmak bence etik dışı bir hareket. sırf bu sebepten meslektaşlarımla atıştım.

yani cevabım iyi bir psikologla yüz yüze görüşün.
  • mikahakkinen  (18.10.21 16:52:06 ~ 16:52:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.