Ada geleceğim etheriumu olur mu?

Sb teşekkürler.

sanmıyorum şahsen.

  • rose parks  (18.10.21 00:35:15)
Avax daha ihtimal dahilinde. Ada’da ihtimal görmüyorum. Ama burası kripto hiç belli olmaz

  • adwokat  (18.10.21 02:33:58)
(bkz: Ethereum)
Cardano projesi güzel olsa da her şey proje değil. Bitcoin'in bugün bu kadar değerli olmasının, rağbet görmesinin ana sebebi teknolojik altyapısı değil mesela. Öyle olsa ADA çok daha yüksek market cap sahibi olurdu. Ethereum için de aynısı geçerli. Popüler olması için hype lazım. Tüketici ürünlerinde de aynısı var bu durumun. En iyi ürün değil, en popüler ürün en başarılısıdır. Bunun için de marketing lazım, hype lazım, insanların anlayabileceği düzeyde basit olması lazım vs.

Ben aldım bir süre ADA çünkü kağıt üzerinde kusursuz proje. Ama al sat yatırımda hype önemli, es geçemeyiz.
  • bana kedicik derdi  (18.10.21 07:13:14)
Olmaz. Projeyle teknolojiyle olsaydı Bitcoin'in yüzüne kimsenin bakmaması lazımdı en ilkel teknoloji Bitcoin'in zira ama Bitcoin Bitcoin olarak Ethereum Ethereum olarak Ada da Ada olarak kalır. Shitcoinler arasında bile bir hiyararşi var, oradan hesap et. Kimse "aaa bunun projesi teknolojisi çok güzel hadi bunu en popüler coin yapalım" demez. Neden? Çünkü plan proje kimsenin umurunda değil herkes para kazanmak istiyor.

  • Kaleci Saçlı Forvet  (18.10.21 07:34:03)
ada ethereum aksine bir marketing harikası olduğu için oralarda. ortada hiçbir kullanımı yokken o kadar yükselmesi tamamen pazarlama başarısıydı.

ethereum'un rakibi olabilecek çözümler;

solana, fantom veya mansiyon ödülü çok uzak bir ihtimal ama avax.
  • viyana kangurusu  (18.10.21 11:39:33)
zor abi ya

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (18.10.21 15:12:52)