[]

ibb citroen ami'leri mi kiralayacak?

imamoğlu demin paylaşım yapmış. geçenlerde de ülkeye baya citroen ami geldi. hem elektrikli hem ucuz hem de kullanımı vs çok kolay.

taksi alternatifi bunlar mı olacak acaba? bilgisi duyumu olan var mı


 
taksilerin belli bir gereksinimleri oluyor. taksi olması imkansız ama kısa mesafeler için kiralık araç modeli gelebilir. martı tarzı birşey yapabilirler.


  • false pretension  (17.10.21 22:52:49) 
ben de öyle düşünüyorum bakalım. fransada ehliyetsiz bile sürülebilen araç. ucuz yollu kiralama için çok ideal ama bakalım


  • avatar is back  (17.10.21 23:06:27) 
Gursel tekin izin vermez.
Belki sahilde falan takilirlar.

  • divit  (18.10.21 01:05:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.