ptt kargomu kaybetti bir türlü bulamıyor

ne yapmam lazım soru başlıkta

Başıma aynı şey geldiğinde, ptt kargoları getiren kuryeye sormuştum. Paketi tarif etti falan, adres silikti onda, teslim edemedim, getireyim dedi. O sirada ben taşınmıştım alamadım ama bu da bir seçenek.

  • i-pek  (17.10.21 22:31:46)
yok burda direkt bulunamıyor. bütün kargoları tek tek incelediler. çalındı gibi hissediyorum

  • gizemli dede  (17.10.21 22:37:28)
Son durumu ne olarak görünüyor? Arayıp şikayet olusturabiliyorsunuz.

  • i-pek  (17.10.21 22:50:13)
ptt işyerinde bekliyor yazıyor güya

  • gizemli dede  (17.10.21 23:01:02)
Benim pasaportumu kaybetmişlerdi. Yurtdışına çıkmama bir gün kala bir sonuca varamayınca ptt bölge müdürüne ulaştım. Yurtdışında iş bulduğumu pasaportum olmazsa gudemeyeceğimi, gidemezsem tazminat davası açacağımı söyledim. 6 aylık bir iş için 6 aylık maddi zararımı karşılamak zorunda kalacaklardı. İstedikten sonra buluyorlarmış. Pasaportun Kıbrıs'ta olduğunu anladılar. Ankara'dan mersin'e ordan da Tarsus'a gelecek kargo kktc'ye nasıl gitmiş bilen yok. Salak salak 1 günde yetişmesi imkansiz dediler. Hata yapan memuru bulun, uçağa atlayıp gitsin, pasaportu alsın akşam uçağıyla dönsün, gece yarısı da taksiyle gelsin pasaportumu versin. Ben de sabah uçağa yetişeyim dedim. Öyle de oldu :)

Bölge müdürü ulaşıp tehdit edin. Bu ulkedet işler böyle yürüyor. İki günde çözülmezse şikayet edersiniz.
  • burty  (18.10.21 02:01:48)