[]

wyborowa marka votkanın ciğerlerime garip etkisi

uzun yıllardır çeşit çeşit içki içmiş insanım ama bu votka çoook garip bir yan etki yaptı vücudumda. votkanın orijinalliğini teyit ettim uygulama üzerinden, zaten çağdaş marketten aldım.

etkiler şöyle. daha içtikten 5-10 dk sonra ciğerlerden gelen hırıltı, 15-20 dk sonra ciğerlerde nefes alırken hissedilen baskı/daralma. 25 dk ve sonrası da öksürük ve yavaş yavaş balgamlı öksürük. yani ciğerlerim 30-60 dk gibi kısa bir sürede balgam yapıyor. aynı şekilde boğazımda da çok fazla mukus oluşuyor sürekli boğazımı temizlemek zorunda kalıyorum ve biraz da sinüslerim doluyor.

başka hiçbir alkolde bir sıkıntı yaşamıyorum. ne başka marka votka, ne başka marka cin, bira, şarap vs.

google'da aklıma gelen her türlü aramayı yaptım günlerdir ama bir benzer durum bulamadım. son çare buraya sorayım dedim. tamam bu votkayı içmem olur biter de neden böyle oldu çok merak ediyorum.

 
İçerisinde normal votkadan farklı bir aroma, içerik, vs. varsa hafif anafilaksi yapıyor olabilir. İçmeyin.


  • helena  (17.10.21 22:41:07) 
valla yok da. çavdardan elde edilmiş tarımsal kökenli etil alkol ve su sadece. içmiyorum zaten ama atmıyorum da numune olarak kalsın diye.


  • floydian  (17.10.21 22:45:52) 
sürekli ictigim votka, bende öyle bir etki yapmadi hic. benim de aklima alerjik reaksiyon geldi. bugunlerde kullandigin bir ilac varsa, alkol aliyor olman bu etkiyi yapabilir.

bir de bunu icemedi isen, puschkin findikli ic, duacim olursun, hirilti falan yapmaz.
  • spivak  (17.10.21 23:34:09) 
yok valla ilaç da almıyorum hiç. hatta ertesi gün gittim bira, sangria, viski bazlı bi koktely içtim en ufak bir şey olmadı.

puschkin nerede satılıyor fındıklı vodka denemek isterim
  • floydian  (17.10.21 23:38:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.