Bu saat nasıl?

www.konyalisaat.com.tr

Otomatik saat. Ya bunu alıcam ya da seiko 5 bakıcam. Ne dersiniz?

Pahali ve kotu. Sevmedim.

  • j r r tolkien hayrani  (17.10.21 21:56:00)
Şık değil.

  • mg3929  (17.10.21 22:01:48)
pahalı değil, 700$ civarında
hafif rolex submarine çakması gibi duruyor, ama tissot gideri var.

Seiko 5 japon saati.
Sonuçta bunu saati göstersin diye değil statü için alıyorsunuz.
İsviçre saati daha iyidir.
  • Corc  (17.10.21 22:10:38 ~ 22:19:03)
Bu saate alternatif olarak nasıl seiko 5 seçtiniz anlamadım. Seiko 5 seiko'nun en basit serisidir. Presage, Orient Star falan bakın bari. Ayrıca saat güzel ama kordonunu beğenmedim şahsen. Bu parayı verecekseniz Tissot iyi marka. Zaten bu fiyata uygun otomatik hangi İsviçre saati var ki? Bir Victorinox da bakılabilir.

  • prole  (17.10.21 22:18:41)
Victorinox çakıcı, saati kim bilir kime yaptırıyor.
Saat markasından alın:)

Armani al deseler de aynı cevabı yazardım
saat markasından saat alın.

1980 de alınan saatin bugün desteğini alabiliyoruz isviçre saatlerinde.
Victorinox 5 sene sonra destek vermez saatinize.
Cartier parça üretti bizim 41 senelik saatimiz için baştan fabrikasında.
  • Corc  (17.10.21 22:20:46)
gideri var.

şahsi olarak otomatik saate tövbeliyim. sürekli saat ayarlamak zorunda kalmıştım kullandığımda.
  • trajikomix  (17.10.21 22:25:53)
@trajikomix bende de 4 saat var hepsi pilli. Her sene 1-2 tanesinin pilini değiştiriyorum artık gına geldi :) bu 80 saat gidiyormuş epey uzun bir süre gibi sanki

  • adwokat  (17.10.21 22:29:59)
tissotun bu kayışından bende de var. hafif bir tüy yolma arada bir tad kaçırıyor onun dışında problem yok gayet güzel

  • gizemli dede  (17.10.21 22:42:39)
www.saatvesaat.com.tr

Peki bu nasıl arkadaşlar
  • adwokat  (17.10.21 23:08:07)
10 bin tl üstü saat alacak bütçeniz varsa, yurtdışına çıkan/giden biri olursa ona aldırın.
10 binden sonra çok fark ediyor fiyatlar
bi arkadaşım
uçağa binip, dubaiye uçup, rolex alıp, 3 gün otelde kalıp, geri dönmenin
türkiyede rolex almaktan daha ucuza geldiğini keşfetmişti.

10 bin'e kadar değmez
ama 17 binlik saatte fark eder çok.

17bin'e çıkılıyorsa
tag, omega, cartier'in basic modeli de alınabilinir
  • Corc  (18.10.21 10:54:54)