Trendyol hk.

Trendyol nasıl bu kadar başarılı olabiliyor? Sistemi ne? İnsanlara bu kadar ne vaat ediyor ki günde 1525266227 link kaydırma olayı yaşanıyor?

Bu kadar aktif reklam boğucu değil mi? Doğru yaptığı nedir?

Trendyoldan artık midesi bulunan çöp bile alacak olsa alternatifi neyse ondan alan bir ben mi kaldım?

şimdiye kadar en çok memnun kaldıgım alışveriş sitesi trendyol. kötü tecrübesi olmadıgı halde sevmeyen insanları anlamıyorum.
hele ki trendyol yemek bir harika.

  • dafuq  (16.10.21 12:51:44 ~ 12:51:57)
kârı o kadar yüksek ki, reklama devasa bütçe ayırabiliyorlar rahatça. ben de reklam politikasından aşırı derecede rahatsızım ancak bir ihtiyacım olunca yine de genelde trendyoldan alıyorum çünkü hem fiyat uygun oluyor hem de çeşit çok. mesela fiyat olarak n11 ile hemen hemen yakın ama n11'de çeşit pek olmuyor, aradığını bulamıyorsun falan.

  • rose parks  (16.10.21 13:00:35)
Çin firması olduğu için ticari ahlakı yok sayma politikası var, rekabet kurumunun görevlendirdiği ve çok olası olarak ceza almasını sağlayacak yöneticileri kendi bünyesine yüksek maaşlarla transfer etmesi bunun bir özeti.
Teknolojik olarak altyapısı iyi, sektörde en çok maaş veren firma konumunda.

  • wiekannich  (16.10.21 14:40:57)
trendyol kupon vermese çöp bile almam. 100/40 50/25 kupon verince anca alırım bir şey. en dolandırıcı satıcılar burada bulunuyor. ve trendyol müşteri hizmetleri berbat. hepsiburada ve amazon dışında diğerleri güvenilir gelmiyor.

trendyol zamanında kadın müşterileri yakaladı kıyafet olayıyla. şu anda en çok kadınlar arasında popüler diye düşünüyorum.
  • xrated  (16.10.21 18:58:50 ~ 19:02:37)