İngiltere vize başvurusu nereden yapılıyor?

Merhaba,

SEO haberi başlıklı bi soruyla karşınızdayım. Yakın zamanda İngiltere'ye vize başvurusu yapmış olan var mı? Google'da arama yapıldığı zaman sadece aracı kurumlar çıkıyo ancak bi sürü çıkıyo ve hangisinin resmi başvuru merkezi olduğunu anlayamadım.

Saygılar,

Tls contact
Ama bunu ayırt edemiyorsanız bence direkt kendiniz başvurmayın.

  • deartheodosia  (16.10.21 11:52:02)
@deartheodosia
tls contact olduğunu gördüm ancak web sitesinde sadece isviçre başvurusu görünüyor. Ayırt edemediğimden neyi kast ettiğinizi anlayamadım.

  • the patient  (16.10.21 12:11:09)
@the patient sen kendin başvurma abicim

  • kelepir  (16.10.21 12:54:55)
Devletin kendi sitesinden basvuru yapiliyor. Odeme de o siteden kredi kartiyla yapiliyor. TLS Contact'a sadece belge teslimine gidiliyor. Internetten de belge yuklenebiliyordu. Yine de gidip pasaportunuzu birakmaniz gerekiyor.

www.gov.uk
  • kaset  (16.10.21 20:00:31)
@kelepir haklı.

evet uk vize başvurusu biraz karışıktır ama kendiniz anlamıyorsanız bir aracı kurum v.s. ile yapmanız daha iyi olabilir. olası bir yanlış form doldurma veya eksik evrakta red yersiniz.
  • nuisance  (16.10.21 21:17:25)
Verdiğim bilgi doğru, girince göreceksiniz, TLS ya da başkonsolosluktan yapılmıyor. Online formu doldurmak için bir vize merkezine gerek yok, internet okur yazarıysanız kendiniz yapabilirsiniz. En ama en önemli şey maddiyat. Son 3 aya ilişkin banka dökümlerinizde açıklayamayacağınız bir para olmamalı. Düzenli işiniz olmalı, yatan maaş aynı olmalı vs. Bunlara bakıyorlar.

  • kaset  (16.10.21 23:25:29)