Dunya genelinde gerceklesmis anarsist eylemler

Arkadaslar merhaba, gerceklesmis ya da plan asamasinda kalmis, buyuk ses getiren anarsist eylemler nelerdir? not. telefnumdan baglandgim icin sorun yasiyorum o yuzden link vermek yerine buraya yazarsaniz sevinirim. tesekkurler simdiden.

inci'nin twitter'ı çökertmesi

  • tatarcan  (04.06.10 19:21:15)
bi kaç yıl önce fransa'da yaşanan öğrenci eylemleri vardı mesela. daha çok göçmen\öğrenci eylemleri diyelim. araba falan yakıyolardı.

  • helterskelter  (04.06.10 20:24:38)
(bkz: unknown rebel) en acılarından heralde ... Geçen senelerde 16 yaşında bir çocuk polis yüzünden ölmüştü tüm Yunanistan anarşist eylemlerle sallanmıştı ona bakabilirsin.

  • auzril  (04.06.10 20:53:52)
ocak ayında brüksel'de itfaiyeciler protesto yaptı, sokakları köpük içinde bıraktılar.
www.dailymail.co.uk
Vietnamlı rahip Hòa thượng Thích Quảng Đức 1963'te sokak ortasında, tüm medyanın gözü önünde kendini yaktı.
ve evet unknown rebel var tiananmen meydanında tankın önünde duran.
bi de banksy var.
ehe bi sefer de rage against the machine'dekilerden biri mtv ödüllerinde dekora tırmanmıştı hehe
  • kediebesi  (05.06.10 01:44:57 ~ 01:45:55)
Şu bloğu takip etmeni öneririm bu konuda: anticopyrighttr.wordpress.com

  • denizen  (05.06.10 12:11:26)
ben de bu siteyi öneriyorum, ingilizce biliyorsan.
www.badassoftheweek.com
:)
  • kediebesi  (05.06.10 14:51:34 ~ 14:52:02)