[]

Teknosa değişim yaptıran oldu mu hiç?

Bir kaç saat önce aldığım laptop’taki sorunlar nedeniyle yarın değişim yapmaları için gideceğim de. 10-15 dk inceleyip değişime uygundur deyip yenisini mi veriyorlar yoksa günlerce uğraştırıyorlar mı acaba?

Eğer uğraştırıcıysa değişim, direkt iade etmek daha kolay olabilir mi?


 
Not : sorun ise ışık sızması. Az seviyede değil, aşırı da değil ama karanlıkta ve yüksek parlaklıkta rahatsız ediyor


  • avatar is back  (14.10.21 23:21:06) 
Sadece iadeyi sormadım asıl istediğim değişim zaten. Hem modeli benim için uygun hem de bilgisayara ihtiyacım var yani.

Alırken sordum ama çok rahat şekilde tabiki falan dediler ama bakalım
  • avatar is back  (14.10.21 23:28:19) 
İadeye okey demezler, değişime ise belki. Işık sızması yüksek kaliteli bir panel almıyorsanız tüm cihazlarda olan bir şey, Kusur değildir, o paraya o kadar oluyordur genelde.


  • atom karincanin torunu  (15.10.21 09:51:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.