[]

Kurutma makinesi kullananlar

Kurutmalı çamaşır makinesi var elimizde, kullanmıyordum ama evin içi soğuk olduğundan kurumuyor.
Çamaşırlara zarar veriyor gibi bir düşüncem var ama kullanan yorumları duymak istedim.
Ve elektrik faturanıza yansıması ne oldu?

Son olarak pamuklu 7 kg çamaşırın kurutma süresi ne kadar?

 
Siemens marka kurutma kullanıyorum. Çamaşırlarıma zarar verdiğini henüz hissetmedim aksine üzerindeki tozları ve artık kumaşları topluyor. Evdeki tozlanma azaldı bu sayede.
Bizim makine kiler odamızda, o oda da hayli soğuk ama kurutma ile ilgili bir sıkıntı olmuyor aksine çalıştırdığımızda o odayı ısıtıyor makine.

Dolap kuruluğunda ortalama 1.5 - 2 saat sürüyor. Ekstra kuru 2-2.5 saat civarı sürüyor.
  • nuevo  (14.10.21 13:27:29 ~ 13:27:44) 
Uzun süre kullandım. Bozulduktan sonra askı kullanmaya başladım ve bu şekilde ütü yapmaktan sıyrılabileceğimi farkettim. Kurutucuyu tamir ettirmedim. Kıyafetlerin de daha uzun dayandığını inanıyorum.


  • chavezding  (14.10.21 23:46:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.