[]

Hazır alınabilecek en iyi mantı hangisi sizce?

Etrafımda popüler marketlerin hemen hepsi var. Hangisinden alayım?
 
Superfresh alma demeye geldim. Dana kıyma yazdığı için bolca alıp istifledim, atsan atılmıyor satsan satılmıyor. Kıymanın tadı asla kıyma gibi değil, boş hamur olsa daha lezzetli olurmuş.


  • marla is in my head  (14.10.21 11:40:24) 
'mantı-ye üçgen' seviyorum ben.


  • asisamus  (14.10.21 12:01:51) 
etrafta makbul varsa onların sattıkları mantılar güzel oluyor genelde.
superfresh alma + 1. a101'in falan da mantısı güzel değil.
genelde üçgen mantılar daha güzel oluyor kesin bilgi.
  • matilda  (14.10.21 12:04:47) 
yerel marketlerin çoğunlukta küçük buz dolaplarında açık mantı satılır onlar kısmen daha iyidir. onları deneyebilirsin. çevrende çağrı varsa onun fena değil.
peynirci baba gibi kahvaltılık satan yerlerde de oluyor.

  • astronom bey  (14.10.21 12:15:38) 
Şahin marka bulunduruyorum ben buzlukta. Yani süper değil ama normal mantı gibi işte.


  • baal  (14.10.21 12:30:41) 
Şahin diyecektim ben de. Gerçek mantı gibi değil ama idare eder.


  • curukturpkokusu  (14.10.21 12:56:37) 
kasaplarda ufak bir dolap oluyor, oradan tartarak alınıyor ya hani, çoğu güzel oluyor. özellikle üçgen şeklinde olanlar. yakınlarınızdaki tavukçulardan falan bir deneyin bence.


  • rose parks  (14.10.21 16:19:08) 
Bim'de Ekmecik marka üçgen mantı vardı, güzel oluyordu ama hala var mı bilmem.


  • inawen  (14.10.21 18:51:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.