[]

kadıköy evlendirme dairesi civarında 24 saat açık otopark

perşembe akşamından pazar akşamına kadar araç bırakılacak. 24 saat çalışan yer neresi var? ispark gece kapanıyormuş galiba. pazar gecesi döndüğümüzde sürpriz yaşamayalım.

veya uygun bir ara sokağa bıraksak aracı ne olur ki?


 
3-4 dk yürüme mesafesinde;
- söğütlüçeşme cami altında bi otopark var
- eski salı pazarının orada 3 ya da 4 yanyana koca otoparklar var
  • barankovan  (14.10.21 11:08:24) 
@barankovan, fiyat bilginiz var mı peki?


  • yazar yazmaz yazan yazar  (14.10.21 11:13:52) 
ben olsam bir ara sokağa bırakırım. tabi park yeri bulabilirsem. güvenlik sorunu olacağını hiç düşünmüyorum.


  • istanbul kanatlarimin altinda  (14.10.21 11:15:34) 
fiyat bilgim yok malesef.
söğütlüçeşme cami nin altındaki parkturk, eski pazarında oradakilerden biri ispark biri kuşdili otoparkı. diğerinin adını bilmiyorum. araştırıp, öğrenebilirsiniz belki.

  • barankovan  (14.10.21 13:22:05) 
Nikah dairesinin yanındaki ispark 24 saat açık olması gerekir. Bir sorun. Diğer özel otoparklar fiyatı ile üzer. Ara sokakta da başına birşey gelebilir.


  • robin one persie  (14.10.21 13:55:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.