[]

Iwatch’a whatsapp ve instagram yüklemek

Merhabalar,

Az önce iwatch aldım çok cahilim bu konuda, whatsapp nasıl yüklenir, instagram nasıl yüklenir? Buralardan bildirim nasıl alınır?

Saatin içindeki apple store’a girdiğimde bu iki uygulama da yok indirilmiyor ancak telefonumda var.

Yardımlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler

 
o uygulamalar saate yüklenmiyor, telefondaki bildirimleri görebiliyorsunuz sadece. cevap falan da verilebiliyor whatsapp'ta sanırım, çok emin değilim ama yine de.


  • avianthem  (13.10.21 23:36:21) 
iWatch dediğiniz şey Apple Watch olsa gerek.

Evet; bu uygulamalar yüklenmiyor ama bildirimleri saate geliyor. WhatsApp'a da dikte ile (sesli komut ile yazma) ya da el yazısı ile cevap verilebiliyor. Ama uygulamayı açayım önceki mesajlara bakayım gibi bir durum yok. Telegram'da var mesela o özellik.
  • himmet dayi  (14.10.21 06:36:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.