Better call saul

Başlayayim mi?

Aslinda severim ama cok uzun geldi. 30 dk lik dizilere alismisim.

Bunun bolumleri sanirim 1 saatlik ve cok sezon her sezon cok kalabalik.

Bb izledim.

Karar verdim. Başlamiyorum. Hem uzun geldi. Hem de yorumlar biraz etkiledi. Belki sonra başlarım. Tesekkurler

bence bbden daha iyi. Bir kere daha hızlı akıyor. ilk 3 sezonun psikolojik gerilimi çok iyi.

Saçma sapan netflix dizilerindense şans verirdim ben.
  • westblack  (13.10.21 20:40:15)
Baya güzel dizi, izlenir

  • sta  (13.10.21 20:51:15)
Ben Breaking Bad'i sevmiş biri olarak bunu pek sevmedim. Bir olmamışlık hissetmiştim izlediğimde. Ama denenebilir tabii ki.

  • dissendium  (13.10.21 20:51:56)
Aynı çekincelerle başlamayı hep erteledim.
Ama çok beğendim. Tavsiye ederim.

  • mutekebbir  (13.10.21 21:05:47)
bb de izledim. saul da izledim ama breking bad sonrası bende yavan kaldı. sıkıldım izlerken, yavaş akıyordu sanki. ama yine de kötü değil, izleneblr.

  • ruh i tibbiye  (13.10.21 21:21:16)
Başla pişman olmazsın. Ama altıncı sezon da çıksın, yayınlansın, dizi final yapsın öyle başla.

  • kibritsuyu  (13.10.21 21:24:55)
ilk bbi kaç bölümünü izleyip şuan hatırlamadığım bi nedenle bırakmıştım. Sanırım yoğun bi dönemdi. Sonra bi kere izleyemeyip bıraktığım için şans vermedim. Ama sonra çok sevildiği için başladım. 5. bölümden sonra çok iyi akmaya başladı. Bi çırpıda bitti. bence izle.

  • zimbirik  (13.10.21 21:27:49)
Better Call Soul değil; Saul.

BB'den güzel diye beklentini yükseltme. İlk 3 sezon karakter gelişimi açısından önemli sezonlar olsa da bence dizi 4 ve 5. sezon ile sınıf atladı. İlk 3 sezonda sıkılıp bırakmazsan sonradan çok iyi olan dizilerden.
  • himmet dayi  (13.10.21 21:46:09 ~ 22:01:29)
mükemmel bir dizi. bbden güzel.

  • sizofren06  (14.10.21 10:03:12)