[]

İTÜ borsa kapısı neresi?

Google'a sordum ama düzgün bir cevap alamadım.

Haritadan da gösterebilirsiniz, tüm kapıların olduğu bir kroki vs. olsa harika olur.


 
istinye park'a yakın olan kapı


  • taha1907  (12.10.21 23:03:01) 
İstinyeparktan istinyeye doğru giden yolda (katar caddesi) trafo sokak ile kesişen nokta.


  • solenkol  (12.10.21 23:22:00) 
borsa protokol girişinin hemen yanında bi kapı var, orası. katar caddesi üzerindeki kapılar değil, borsa istanbul iett durağının yanı.


  • Pertev nail  (12.10.21 23:22:30) 
Taha1907'nin dediği değil. Maslaktan istinyeye doğru giderken istinye park'ın karşısında kalan kaldırımdan yürü. İstinye'park solunda kalacak. Sonra istinye park'ı bitir. Sağ tarafında beton blok duvarlar var. İste o beton blok duvar bitince sağa dön. Orası. Tam orada Reşitpaşa, poligon falan yol ayrımı var. Işıklar var.


  • prole  (13.10.21 12:56:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.