Bulaşık makinesi seçimi

15 yiilik bosch 3 programli bulasik makinesi ile vedalqsmqm

Arcelik almayi dusunuyorum. 3 programli yetiyor bana 6133 model. Zaten en ucuzu o.

Bilen kullanan varsa arcelik alayim mi.?

En ucuz olani a101deki seg ürünler yanlışın var.

Bütün bulaşık makineleri aynı işi yapıyor yorumlara bak al geç derim. Ben de alacağım birkaç ay içinde. Ekside dediğim ürünü alan arkadaş memnun olduğunu ifade etti. 1800 olmasi lazim fiyatının. 10-15 gün içinde geliyor internetten alırsanız. Vestel servisi getirip kurulumu yapıyor.
  • westblack  (11.10.21 20:52:26)
seg vestel üretimi olduğu için tercih etmem.
www.hepsiburada.com

  • sutlu nescafe  (11.10.21 21:08:27)
servis garantisi yüksek olanı bi de kısa programı 1 saat ve altı olanı tercih edin.
bulaşıkta bi olay müthiş bi teknoloji yok bence.
napacak bardaklarımı mı aşındıracak, aşındırsın?
  • rewlack  (11.10.21 21:49:11)
3 programlı arçelik kullanıyoruz gayet memnunuz. Tavsiye ederim.

  • Weeze3r  (12.10.21 08:04:18)
Altus aldım a++ 3 programlı. Arçelik üretiyor. memnunum

  • who cares wins  (12.10.21 10:42:03)
arçelik ve bosch 2 tane yeni model kullandım son 1 yılda. arçelik bi tuhaf. sepetlerin rayları bile dogru düzgün kaymıyor. yıkamasıda bosch kadar iyi değil. ama ekonomi kasılacaksa regal altus falan düşün bence.

  • xrated  (12.10.21 10:50:18)
Almayı düşündüğün Arçelik 6133 serisini dört aydır kullanıyorum, ayrıca anneme iki (2017'den beri) ablama da dört (2018'den beri) programlı modelini aldık, sorunsuz çalışıyorlar.

  • mahsus mahal  (12.10.21 12:31:48)