[]

Yurtdışından Gelen Çeki Bozdurma

Merhaba,

ABD’deki hesabımı kapatılınca bana bir çek geldi oradaki banka BNP olmasına rağmen TEB bazı kriterler koyduğu için tahsilatını yapamadım. Bildiğiniz bir kurum var mı bu işlem için?


 
merhaba, aynı şekilde bana ryanair bir çek göndermişti, iptal olan uçuş için. burada bankalara sorduğumda, hemen hepsi 250 usd çek için çeki bırakıp git daha karlı çıkarsın masrafı çok demişlerdi. daha sonra ryanair'le baya cebelleşip hesabıma direk göndermelerini sağlamıştım. bu da böyle bir anımdır. ama bankaların hemen hemen hepsi bunu yaparlar fakat meblağ düşükse uğraşmak istemeyebilirler, aklınızda bulunsun.


  • benim de soyleyeceklerim var  (11.10.21 19:30:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.