Aöf bilgisayar programcılığı

Aöf bilgisayar programcılığı okunur mu? Amaç yazılım öğrenmek. Daha önce Aöf'den bir bölüm okumuştum. Çok verimli olmadığını biliyorum ama yine de ilgimi çekti.

Bir de Aöf dış ticaret nasıldır?

Bu bölümleri okuyan, bitiren, verim alan var mı?

okunur abi. Uzaktan eğitim bilgisayar programcılığı (ahmet yesevi üni hem de) okuyan arkadaşım var, şimdi kendi yazılım şirketi var adamın ufak-orta çaplı işletmeler için araç takip, sipariş, lojistik vb yazılımlar hazırlıyor.

Ama işte herkesin sonucu aynı olmuyor. biraz şans, kendine ne katabileceğin, ne işler başarabileceğinle alakalı. ama hobi için bile okunur.

Yani sadece AÖF'e bağlı kalmamalısın. Bütün kaynaklardan coursera ve udacity gibi oldukça iyi kaynaklardan da faydalan.
  • anten  (11.10.21 15:56:28 ~ 15:58:08)
Kendin bi girişimde bulunup bu sektöre yönelmedikçe “hobi olsun diye” okudukça hiçbir şey öğrenemezsiniz. İşe yarar ve üretim yapabilecek hiçbir şey tabi.

Ama üstüne düşecekseniz en nihayetinde bir sektöre giriş bileti olabilir.
  • Unde bach canim  (11.10.21 19:12:31)