Avast'a para verilir mi?

Ortalamanın altında olduğunu düşünen bir bilgisayar kullanıcısıyım. Bilgisayarımda avast ücretsiz sürümü yüklü. Bazı sorunlar bulduğunu söylüyor ama çözmüyor. Sizce avasta para vermek mantıklı mı? Veya bilgisayara toptan çözüm getirecek önerebileceğiniz bir program var mı?

Windows defender yeterli bana göre,. Virüs programlarının pek faydasını gördüğümü söyleyemem. Bulaştı mı hepsi bocalıyor

  • olaylar olaylar  (11.10.21 01:19:10)
herhangi bir antivirüse para verilmez. hatta ücretsiz bile yüklenmez. üstüne para verseler yüklemem.

antivirüs bilgisayara köstek olur yavaşlatır gereksizdir.
  • jelly bear  (11.10.21 01:25:19)
Siz şimdi korkuyorsunuz ya keylogger falan yerim banka hesabım çalınır facebook hesabım çalınır diye. Bunların hiçbirisi normal şartlarda izin vermediğiniz müddetçe Windows10'da imkan dahilinde değil zaten. Antivirüs denen garabetin çağı sona ereli çok oluyor artık. Bunların kendisi asıl data toplayıcı, performans düşürücü oldu.

Pornoyu işi porno olan kurumsal sitelerden izleyin, iphone kazandınız tarzı içeriklere tıklamayın, Avast falan da kurup bilgisayarınıza pandik atmayın.
  • bana kedicik derdi  (11.10.21 06:50:39)
Ben olsam vermezdim, kaspersky tavsiye ederim.

  • atoma  (11.10.21 08:56:47)
bence mantıksız. windows defender yeter. abuk subuk sitelere girme.

  • dafuq  (11.10.21 09:37:55)
zamanında hepsini denedim, en kötüsü avast idi, bilgisayari yavaslatiyor, programların calismasini engelliyordu.
defender iş görüyor, sen güvenli kullandigin sürece virüs gelmez bilgisayara, güvenli kullanmiyorsan hicbir programin faydasini göremezsin.

  • spivak  (11.10.21 11:29:07)
"güvenli kullandığın sürece bir şey olmazcılar" da gelmiş, hoş gelmişler.

25 seneden fazla süredir internetin girmediğim çıkmadığım yeri kalmadı. bugüne kadar bir kere bile virüs bulaşmadı ancak aptal olmadıklarını, kafasının çalıştığını bildiğim kaç kişi, gözümün önünde "ben virüsüm" diye bağıran link'lere tıkladılar. bu yüzden antivirüs kullanmama önerisini yapmam, yapamam.

bitdefender kullanın. bilgisayarı yormaz. yıllık 100 lira falan para verirsiniz. crack'li falan kullanmayın. insan gibi parasını verin kullanın.
  • co2s2  (11.10.21 12:52:26)