[]

bu iki pc'den hangisi daha iyi?

1- www.hepsiburada.com

2- www.hepsiburada.com

bi tarafta ciddi bir ram farkı var diğer tarafta sanrım işlemci daha mı iyi? fiyatlar aynı.

hangisi daha mantıklı?

 
cpu.userbenchmark.com

iki katı değil %50 daha iyi ryzen 5. karşılaştırırken bu siteyi kullan
  • tabii lan manyak mısın  (10.10.21 22:49:26) 
İkincisini kullanıyorum. 3. Nesil ryzen alınmaz artık, bir yandan da 8-256 kısıtlıyor. Matebook 14'ün 16-512'si diyorum. 500 lira falan fark vardı.


  • signore  (10.10.21 23:20:57) 
Işlemci hızına bakıp biri diğerinden iyi denemez. Şöyle ki birisinin amacı uzun pil süresi, sessizlik, az ısınma iken diğerinin amacı performans. Fakat saçma biçimde H ile biten işlemciye ekran kartı koymamışlar. O işlemci gaming laptop işlemcisi. U'lu olan gerçek business laptop, diğeri biraz ucube bir kombinasyon.


  • bana kedicik derdi  (11.10.21 06:26:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.