SAP ne kadar sürede öğrenebilirim?

var mı danışman bilgi verebilecek?

uzun sürmez. basit program. bazen çıldırtır ama

  • oekuklu  (09.10.21 23:51:12)
sap'de ne yapacağınıza göre değişir.

  • delidir yakalayin  (10.10.21 10:47:05)
Hangi modül hr mı fi mı? Ona göre değişir.

  • robin one persie  (10.10.21 17:39:17)
Valla öğrenmek istiyorum. Boş vaktim fazla. Uzun süredir aklımdaydı. Belki ileride bir katma değeri olur diye düşündüm.

Modüller hakkında pek bilgim yok henüz.
  • gameofannen  (10.10.21 18:38:58)
sap bir derya deniz olduğu için insanlar işlerine yarayacakları modüller üzerinde uzmanlaşır. hepsini bileyim diye bir olay yok maalesef. sadece son kullanıcı tarafı için değil geliştirici, danışman tarafı da aynı şekilde. en azından bir bilgim olsun, nedir ne değildir vs. dersen bak bu eğitim fena değil. temellerini gösterir sana en azından;

www.udemy.com
  • delidir yakalayin  (11.10.21 17:52:31)