Aşılı olup kovid olan var mı?

hastalık hafif geçiyormuş ama ne kadar hafif? yatak döşek seviyesinde mi yoksa evde oturup bilgisayar oynayacak seviyede mi?

kişiye göre değişyor bu. nasıl aşı olmayınca kimi öldü kimi hissetmedi, aşıdan sonra da aynı şekilde.

  • Bruce  (09.10.21 21:15:32)
Ben şahit olmadım ama eski bi tanıdığım aşı olmasına rağmen ailecek cok ağır şekilde covid geçirdiklerini aktarmıştı…

  • her giriste sifresini unutan adam  (09.10.21 21:48:10)
Ben çift doz biontek oldum. Şimdi kovitim böyle arkilerim var. Sesim değişince test yaptırayım dedim, öğretmenim. Pozitif çıktı. Doktor da soğuk algınlığı sanmisti

  • abuzer  (09.10.21 21:56:04)
Aşırı rahat atlattım. 1 gece üşüme, sıtma geldi o kadar. Sadece koku ve tat gitmişti o da 10 gün sonra geri geldi

  • han20  (09.10.21 22:01:51)
var. 2 doz biontech'ten sonra ses değişmesi+burun akıntısı şikayetiyle teste gidip pozitif çıktı. 3 hafta boyunca nezleye benzer şikayetlerle geçirdi covidi.

  • IncredibleMau  (09.10.21 22:08:25)
geçen hafta bir arkadaşım orta dereceli grip şeklinde eklem ağrıları ile tv karşısında dizi film izleyerek geçirdi, koku kaybı yaşamadı

  • freebird5406_2  (09.10.21 23:14:13 ~ 23:16:47)
daha önce covid geçirmiş biri olarak. bu ses değişikliği nezlemsi belirtileri ben de yaşadım 2 kere test oldum negatif çıktım

  • gregorpanpa  (10.10.21 09:31:11)