[]

İstanbulda iş yemegi

İstanbul'da önemli ötesi bir iş yemeği icin nereye gitmeli? Boğazı gören bir yer olması tercih sebebi. Hizmet kalitesi üst düzey olmalı. İşle ilgili detaylar halledilmiş,sadece kutlama yemeği olacakmıs. Önemli bir şey konusulmayacak o yüzden fazla. Bütçe sınırlaması yok. Servis,yemekler vs kusursuz bir akşam olmali.

Benim aklıma Lacivert veya Azur geldi. Başka alternatifler varsa çok memnun oluruz.Konuklar türk. Mutfak olarak uzakdoğu hariç kabul edilir.


 
  • renegade  (09.10.21 16:06:18) 
Vogue bjk


  • sen nasıl bir insansın  (09.10.21 17:34:55) 
Vogue güzel, kalabalığını sevmesem de sunset de değerlendirilebilir.


  • ludwig boltzmann  (09.10.21 17:40:35) 
Vogue'un manzarası muhteşem, ancak başka alternatifler olmasına rağmen esas olarak sushi'si ünlü, siz Uzakdoğu mutfağı olmaz demişsiniz. Zomato'dan Mikla ve Nicole'un menu'lerini incelemenizi öneririm. Gitmedim ama Arnavutköy Balıkçısı ayarındaki balıkçılar da olabilir sahil hattında.


  • dreamnesiac  (09.10.21 19:26:42) 
Nicole kapanmış, @Bruce düzeltti.
Mobilde olduğum için edit'leyemedim.

  • dreamnesiac  (09.10.21 19:35:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.