Erkek için altın küpe

Anneannem "kıymetli" bir hediye alıcam sana, öldükten sonra beni hatırlatacak bişey kalsın vs. diye tutturdu.

Ben de küpe hariç hiç aksesuar kullanmadığım için saat, bileklik falan istemiyorum, dolayısıyla elimizde bir tek küpe seçeneği var.

Mevcut küpemi 10 küsür yıl önce almıştım, o zamandan beri aynı küpeyi kullanıyorum. Dümdüz, kalın, yuvarlak, siyah bir şey. Çelik sanırım.

Bana fazla cafcaflı (kocaman taşlı vs.) olmayan bir erkek küpesi önerebilir misiniz? Başlıktaki "altın" kriteri kıymetli bir şey olması açısından, aynı kriteri karşılıyorsa başka materyaller de olur.

Siyah pırlanta küpeler oluyor erkekler için, ama pek de kıymetli sayılmazlar, gerçek elmas değil sonuçta, ama metal kısmı beyaz altın :) Fiyatları da çok pahalı değil bildiğim kadarıyla, isterseniz bi bakın.

  • opucuk baligi  (09.10.21 12:27:19)
beyaz altin kalin halka kupe bulursan olabilir

  • ala09  (09.10.21 12:54:58)
Hatıra olarak almak istediği için saat aldırabilirsiniz. Klasik saat takmanızın uygun olacağı ortamlar illa ki olacaktır.

  • boyalı kuş  (09.10.21 13:09:42)