[]

teknik tasarım sistem gereksinimleri hk.

autocad, solidworks, catia gibi araçların son sürümlerini sorunsuz şekilde çalıştırabilecek laptop minimum sistem gereksinimleri nelerdir? hatta direkt model tavsiyesi verebilirseniz $ükela olur.

not: bütçe dar :/

teşekkürler.

 
her birinin sistem gereksinimleri ayrı ayrıdır. kendi web sitelerinde kullanacağınız sürüm için gereken hardware ve software gereksinimlerini yazıyorlar. en sağlıklı olanı oradan bakmanız olur. böylece yanlış yönlendirmeler yüzünden mağdur olmazsınız. sanırım dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ekran kartı olacak çünkü 3D modelleme olayı var. Bütçe dar demişsiniz ancak bu çok havada kalmış. bütçenizin tepe noktasını söylerseniz daha açıklayıcı olur. böyle programlar için dar bir bütçeyle istediğiniz bilgisayarı almanız zor diye tahmin ediyorum hiç yoksa tahminim 15 bin civarı tutar gibi geliyor.


  • draconas  (08.10.21 16:19:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.