Emeklilikte En İyi Banka

Yaptım bir hata ve emeklilik basvurumda maaşın yatacağı bankayı isim benzerliginden bir katılım bankası seçtim.

Daha sonra değiştirme hakkım var ama maaşı hangi bankadan alsam ki daha iyi değerlendirme araçlarına sahip olsam? (Vede misal WU transferi için 50tl komisyon kesmese)

Genelde hepsi birbirine benzer, özel avantajlar da temel bankacılık işlemleri dışında pek olmuyor, yani WU komsiyonsuz olmaz kolay kolay.

Bence emekli bankacılığında en iyisi denizbank, hala devam ediyorsa emekli müşterilerin banka kartını diğer atmlerde kullanması ücretsiz oluyordu.
  • atom karincanin torunu  (08.10.21 10:25:39)
Benim çevremdekilerin çoğu ziraatte. Bi kısmı da verdiği promosyon iyi diye ykb'de.

Bildiğimden değil, fikir olsun diye yazdım.
  • invictae  (08.10.21 10:25:53)
denizden bence uzak durun. gerek mobil bankacılığının kullanışsızlığı gerek muhattap bulamama vs çok sıkıntı çektim ben. babam denizbanklıydı

annem ingli, gayet memnun. ücretsiz olarak tüm atmlerden para çekebiliyor, e-turuncu vadeli mevduat faizi yüksek vs
  • oekuklu  (08.10.21 13:26:56)