Squid game izleyenler beğendiniz mi?

Kararsız kaldım izlesem mi?

Azicik daha kararsiz kalirsan spoiler’lardan izleyemeyeceksin zaten. İzle izle

  • her giriste sifresini unutan adam  (07.10.21 21:59:02)
çok beğendim

  • neira  (07.10.21 22:05:23)
beklentisiz izlersen, o tarz konulara ilgin varsa sarar. devam.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (07.10.21 22:10:56)
genel olarak güzel, izlenebilir.

  • rose parks  (07.10.21 22:29:20)
hayır.

  • marul hirsizi  (07.10.21 22:51:28)
vakit kaybı demezsin belki ama öf anam o da neymiş demezsin. ben çoook beğenenleri anlayamıyorum ama fena değil. pişman değilim izlediğime.

  • guitarissimo  (07.10.21 23:20:25)
harika bir dizi degil ama akıcı, sürükleyici.

  • all girls dream  (07.10.21 23:36:29)
her giriste sifresini unutan adam +1

sosyal medya spoiler'dan geçilmiyor ben de kararsızdım, spoiler yemekten ve her yerde görmekten bıkkınlık geçirip izleyeyim bari dedim. vaktin varsa izle gitsin.
  • mtfbwy  (07.10.21 23:48:10)
Herkes izliyor bırak izleme.

  • Bruce  (08.10.21 00:19:23)
Sirf spoiler yememek icin izlemeye basladim da oyle super muthis degil kesinlikle. Hatta bana basit bile geldi. Cok bilindik bir hikaye gibi (en azindan su ana kadar, 3. Bolumdeyim)

  • kuehles blondes  (08.10.21 08:00:36)
ben baya beğendim. konu basit işleyiş de basit ama koreliler filmlerinde iç sıkıntısı yaratmayı müthiş başarıyor, duygu aktarımı gerçekten güzel. diziyi güzel yapan şey karakterlerin verdiği kararlar. sıkça "ben olsam ne yapardım" diye düşündürerek adamın içini darlıyor. Oldboy'dan belliydi bunların kalitesi

son mesajına istinaden: 2. ve 3.bölüm biraz ağır, sonrasında akışa girip germeye başlıyor
  • KidLazer  (08.10.21 09:13:15 ~ 09:14:34)
linç etmeyecekler ise beğenmedim.
bazı konuları tahmin ettim ve aynen öyle oldu, klişeler vardı yani.
bir de benzer kompozisyonda çekilmiş capon filmlerini görünce ( kırmızı ışık, yeşil ılşık oyununun aynısı birebir var mesela ) iyice berbat oldu.
büyük kitlelere ulaşması sayesinde bu kadar popüler oldu bence.
  • seyduna6687  (08.10.21 09:15:54)
8 bölüm izledim. bence dizi şimdiye kadar bitmeliydi. insan izlerken sıkılıyor yer yer. ama izlenir mi, izlenir evet.

  • elorelia  (08.10.21 09:53:58)
Akıcı bir şey istiyorsanız izlenir.
Bir-iki bölüm dışında sıkmıyor insanı.
Ama beğendim diyemem. Tam böyle boş günüm var bir şey açayım da aksın gitsin dizisi.
Çok önemsemezseniz saçma detaylar da bozmuyor seyir keyfini.
4 bölümde bitecek hikayeyi biraz uzatmışlar böyle bir sorun var, bazı diyaloglar önemsemediğinizde bile sinir bozacak cinsten olabiliyor.
Ama deli gibi her yerde karşısına çıkıyor insanın bu yüzden "izlemiş" olmak iyi oldu benim için.
Örnek veriyorum dizi yayınlandığından beri instagram keşfette karşıma eritilmiş şekerle yapılan şey çıkıyor başta ne bu akım demiştim diziden sonra oturdu :)
  • mutekebbir  (08.10.21 11:46:06)