[]

İstanbul - Ankara en hizli teslimat(kargo)

Hizmetin adi kargo olmayabilir de sabah verdigim seyi aksam ankaraya ulastiracak bir servis var midir?
 
İki ihtimal var.
Ya blablacardan puanı yüksek birini bulacaksın. Ücreti karşılığında bagajda götürüp götüremeyeceğini soracaksın ya da otobüs şirketine vereceksin alacak kişi aştiden alır. Diğer türlü sabahtan akşama yetişme şansı yok.

  • Omelas'ı Terk Eden Köylü  (07.10.21 19:23:00) 
Otobüs


  • sta  (07.10.21 20:23:33) 
Pamukkale'nin kargo hizmeti var, en yakın bilet satan yerine bırakıyorsun ilk seferle hemen gidiyor.

pamukkalekargo.com.tr
  • Northern Mariner  (07.10.21 21:04:58) 
yurtiçi kargo'nun vip24 diye bir servisi var, cüzdanımı adana'dan istanbul'a 6 saatte teslim etmişlerdi. bir miktar pahalı ama aciliyete göre değerlendirilebilir.


  • felfela  (07.10.21 21:10:18) 
kullanmadım ama aras kargonun günaydın diye bir hizmeti var. saat 10a kadar teslim ediyorlarmış.


  • inheritance  (08.10.21 15:00:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.