kelliğe karşı km3 hair solution

saçlarım epey seyrek. geçen 15 yıllık berberim (ortaokuldan beri gidiyorum kendisine) bu km3'ten bahsetti, eczanelerde satılıyormuş. benim gibi uzun zamandır müşterisi olan bir adam kullanmış bunu ve bana before after fotolarını gösterdi baya iyi duruyor. internette biraz baktım bu ve bazı benzer ürünlerden bahsedilmiş hep iktidarsızlık, cinsel isteksizlik gibi hormonal yan etkilerinden bahsedilmiş ama görülme yüzdesi nedir bu yan etkilerin? ve gerçekten bu veya benzeri bir ürün kullanıp faydasını görenler (veya bir tanıdığında görenler) var mı? epey pahalı da bir ürün

erkek tipi saç dökülmesinin sebebi dihidrotestosteron
eksisozluk.com

finasteride gibi maddeler bunu baskılıyor, hap şeklinde olanları da var. Kimi insanda testosteron üretimini de etkiliyor sanıyorum sonuç olarak o cinsel sorunlar ortaya çıkıyor. Oranı düşüktür tahminen (kullanan ve sorunsuz kişiler gördüm) ama yan etki oluşan bazı insanlar ilacı kesmelerine rağmen etkinin devam ettiğini iddia etmişler, o korkutucu. Yabancı forumlarda vs. araştırın.

Ben saç ektirdim, doktor kullan dedi ama yan etkilerinden çekindiğim için kullanmadım. Saçlarımı 'o' kadar da önemsemiyorum kendi başına ne kadar tutarsa.

Fakat (km3'ün içeriği nedir bilmiyorum ama) dht'yi baskılayınca cidden saç ektirmeden tepesinde saçlar geri çıkanlar falan var, doğrudur.
  • nhk ni youkosu  (07.10.21 13:54:58 ~ 13:56:30)
Ben saç ekim uzmanıyım yan etkilerinden ziyade dediğiniz ürün ve benzerleri başlangıçta tüysü yapıdaki saçları güçlendirip saça dönüştürüyor kullanırken güzel sonuçlar ama bıraktığınız zaman eskisinden çok daha fazla dökülme oluyor yani yararından çok zararı var ve sonuçta hormon içeren ilaçlar saç ekimi sonrası da önerenler tabi ki oluyor ama bence bu yaklaşımda çok doğru değil çıkacak saçlar evet daha güzel çıkıyor ama sonra kaybetme riski başlıyor

  • Brc  (07.10.21 23:18:31)
Ve hiç bir ürün yeni saç çıkarmaz mevcut tütleri güçlendirir o kadar

  • Brc  (07.10.21 23:19:23)