[]

T-roc parasının arabası mıdır?

240-250 civarına araç sinmedi arkadaşıma. Ben de laf arasında “yav bu t-roclar o civarda değil mi? Onu bi gidip görelim” deyince fiyatı söyledi de inanamadım. Ciddi ciddi b-suv bir araç 450bin lira nasıl oluyor ki? Hadi ucundan %80 ötvye girse tamam da baya uçuk fiyat. Yerden yüksek polo desek ayıp olmaz heralde.

O parayı edecek araba mıdır? Önyargılı olma gidn bakın denilir mi mesela?


 
Degil cok dandik bir araba her yerden bisey calmisla plastik kalitesi falan rezalet.
Sadece dis gorunusu guzel.

Hiz sabitleyici bile yoktu benim surdugumde.
  • divit  (06.10.21 22:45:17) 
Bir b suv için çok pahalı bence. O parayı verene kadar yeni juke, puma, bayon, kona zilyon tane daha uygun seçenek var.

Ben c3 aircross aldım. T roc alacak kadar param olsa yine t roc almazdım. 200 bin de cebimde kalırdı.
  • robin one persie  (06.10.21 22:47:19) 
Açıkçası bu küçük suvlarin hiçbiri parasinin arabasi değil.
Ne aerodinamikleri ne benzin tüketimleri ne bagaji hiçbir şeyi.

T-roc kesinlikle değil.
www.carwow.co.uk

Ona para verecegime corolla hybrid alırım, bagaji da diz mesafesi de içi de daha iyi.
  • logisticsmanager  (06.10.21 23:34:17) 
Kadjar bakın


  • mg3929  (06.10.21 23:55:21) 
Yerden yüksek para tanımı doğru galiba zaten orada sorun yok.

Bu araçları tl ve yüksek vergiler bu fiyatlara getirdi, t-rocu çok araştırmadım ama gerçekte kar marjları da çok yüksek olmuyor genelde türkiye'de ben opel ve renault karşılaştırması yaptığımda vergisiz fiyatlar olarak, 260 bin liralık bir aracın vergisiz fiyatı 4-5 bin euro daha ucuz.

Bütçe meselesi tabi citroen ve peugeot da bakın derim.
  • atom karincanin torunu  (07.10.21 11:08:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.