Turkcell tv+

Var olan Superonline tarifeme ek ayda 20 TL fark ile tüm kanalların açık olacağı tv+ önerildi bugün. Henüz kabul etmedim fakat kullananlardan artı ve eksi yanlarını duymak isterim. Güzel kanallar var mı? Ek para ödemesi gerekir mi mesela film izlemek için? Vsvsvs

Kullanıyorum,24 saate kadar geri sarma özelliği için alınır

  • okumakserbestbegenmeksart  (06.10.21 21:57:38)
İyi filmler oluyor film kategorisinde ama eksi yanı sansürlü olması, en son İlk ve Son dizisini seyrettim, Blutv'yi tercih etmediğime pişman oldum, tüm küfürler sansürlenmiş, dizide diyalog kalmamış, hayal gücümü geliştirmem açısından faydalı oldu:) Onun dışında 24 saat geri alabilme ve kayıt özellikleri çok faydalı.

  •   (06.10.21 22:37:48)
24kitchen, english club tv güzel kanal.

  • xrated  (06.10.21 23:44:38)
kanal listesi : www.superonlineadsl.com

24 saate kadar geri alma güzel. genelde 1-20 arası ve 70-100 arası izliyoruz.
  • altinci nesil caylak  (07.10.21 09:11:21)
+ yani akıllı tvniz varsa uygulamadan tv izliyorsunuz geri alma olay sayesinde programın başına gidip reklamları atlaya atlaya izleyebiliyorsunuz.

  • nuisance  (07.10.21 09:35:10)