[]

İzlemediysen kesin izle dediğiniz animeler?

merhabalar..
içinde tercihen büyü ve gizemin olduğu, bir sonraki bölümü merak ettirecek anime tavsiyelerinde bulunabilir misiniz? 
Muhtemelen izlemişsindir ama Death Note.


  • himmet dayi  (06.10.21 20:50:05) 
simya olur mu? gelmiş geçmiş en iyi animelerden biri bence: (bkz: hagane no renkinjutsushi 2)


  • nhk ni youkosu  (06.10.21 21:08:03) 
Hunter x Hunter(2011)

İzlemediyseniz aşırı kıskandım sizi şu an.
  • nickimin hakkini veremedim  (06.10.21 21:12:37) 
Hunter x Hunter(2011) gerçekten iyiydi.
Toradora
xxxHolic

off daha çok var da anime liste bakmam lazımm şimdilik bunlar
  • Corpsebridee  (06.10.21 21:15:22) 
one piece var. 1000 bölüme geliyor, uzunca bir süre de izlenir. gizem kesinlikle var. büyü yok ama doğaüstü olaylar var, büyü eşdeğeri olarak düşünülebilir bence.


  • yviene  (06.10.21 21:25:32) 
Claymore


  • encokbenisevinnolur  (07.10.21 00:39:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.