sporcu paketinde ne olsun?

şirkette bir spor etkinliği düzenliyoruz, katılanlara sporla ilgili starter pack vericez ama pakette ne olsun konusunda azıcık yaratıcı ve işe yarayan şeyler arıyorum.

çanta
tişört
su matarası
bileklik

bunlar benim düşündüklerim ama aktif bir sporcu olmadığım için aklıma gelmeyen basit ama işe yarar başka ne olabilir diye size sorıyım dedim.
aslında illa sporculara hitap etmesine de gerek yok, herkesin işine yarayacak şeyler de olur ama koşuyla sporla ilgili de olsun tema gereği.

bütçe henüz belli değil, benim paketimdekilere göre şekillenecek ama 200'den fazla katılım bekliyorum, uçmamam lazım o yüzden.

Direnç bandı
Atlama ipi

  • freebird5406_2  (06.10.21 14:45:16)
Çorap, havlu

  • dissendium  (06.10.21 14:47:27)
kreatine, protein tozu vb. (hatta burada etkinlikte reklamlarını yapma karşılığında suplement firmasıyla anlaşıp ufak tefek hediyelikleri de kendilerinden ücretsiz isteme yoluna gidebilirsiniz), mat, abmat, şapka.

  • emininsel  (06.10.21 14:56:25 ~ 14:58:21)
havlu ve corap

  • bay b  (06.10.21 14:58:00)
ah işte böyle basit ama gerekli şeyleri arıyordum, süpersiniz!
kafa bandına ne dersiniz peki? kullanılan bir şey mi?
üstüne de şirket logosu bastık mı maşallah reklam tabelası gibi alksjdas
  • Bruce  (06.10.21 14:58:43)
kafan bandi cok gereksiz bence, anca kadinlara gider.
kol bandina yapin aynisini herkes kullanir

  • bay b  (06.10.21 15:02:05)
çorap havlu suluk

  • nahtoderfahrung  (06.10.21 15:02:22)
Kafa bandı 80'lerde kalmadı mı ya? Aklıma Dire Straits- Sultans of Swing alchemy geldi:D

Havlu ve Mat diyorum ben de.
  • Amaranta ursula  (06.10.21 15:04:01)
kafa bandını en son takan sporcu heralde agassiydi. yapma olmaz:)

cdn0.scrvt.com
  • emininsel  (06.10.21 15:05:23)
Bence bileklik de gereksiz. Seyahay boyu deodorant sampuan/dus jeli de eklenebilir bence. Havlu olarak da decathlonda satilan boyle incecik havlular var onlardan

  • floydian  (06.10.21 15:52:36)
çanta yazmışsınız gerçi ama bu malzemeleri vereceğiniz paket / çanta, aynı zamanda spor çantası olarak kullanılabilirse iyi olur.

  • inheritance  (06.10.21 16:02:49)
en gerekli şey değil belki ama eğlenceli olabilir
"refleks kafa topu"

  • michael_knight  (06.10.21 16:08:30)
Koşarken, kardiyo yaparken kullanılacak telefon tutucu kol bandı çook iyi olur. Fitneess da da kullanılıyo çok iyi olur.

  • zimbirik  (06.10.21 16:55:58)
Spor etkinliği doğada koşu şeklindeyse matara olur. Kapalı alanda ise ona da gerek yok. Bileklik de gerekli değil bence. Sporcuların giydikleri taytlar oluyor, kadınlar için özellikle. O olabilir.

Bütçe müsaitse spor esnasında müzik dinleyebilmek adına bluetooth kulaklık olabilir. Bir de spotify listesi hazırlarsınız spor için uygun olacak şekilde. Onu paylaşırsınız insanlarla, şık olur.

Bütçe müsait olmazsa çanta yerine kulaklık verebilirsiniz. :)
  • pispinti  (06.10.21 17:27:02)
ekipmanları etkinlikte kullanmıcaklarsa decathlon hediye çeki

  • superb  (06.10.21 17:31:14)