[]

Ülkeden bu şekilde kaçabilir miyim?

Yaş 32-33 4 yıllık turizm rehberliği mezunuyum. Cepte 100 bin kadar var. İngilizce iyi. Yurtdışı yüksrk lisans şansım olur mu? Nereden başlayabilirim? Okullara mail falan mı atayım? Bu bölüm dışında başka bir bölümde devam edebilir miyim? Lütfen bilen biri yardımcı olsun. Bir şekilde kaçmam lazım
 
Avrupa'da yuksek lisans yapabilirsin. Okullara mail falan atma da programlarin web sayfalarini oku. Bazi ulkelerde egitim ucretleri digerlerine gore daha dusuk. Kabul sartlarini sagladiklarinla harcini odeyebileklerinin kesisiminde kalan okullara basvur.


  • hot potato  (05.10.21 22:43:01) 
Doğu avrupadaki bazı ülkelerde yüksek lisans durumu daha ucuz ve kolay sanırım. Özellikle polonya'ya çok giden oluyor, sanırım nedeni bu. Batı avrupa ülkeleri için miktar yetersiz kalabilir, artı vize almak da daha zor özellikle belirli bir yaştan sonra.


  • biravekahve  (05.10.21 23:02:42) 
almanya ve avusturya için 10 bin euro gerek. almanya bu miktarı sürekli bloke olarak tutmanızı istiyor, avusturya'da bir kere göstermeniz yeter her vize dönemi için. bu ülkelerin okulları ücretsiz gibi.

diğer ülkelerde bloke muhabbeti var mı bilmiyorum ama çoğunda okullar avrupa birliği vatandaşı olmayanlar için bayağı pahalı.
  • bohr atom modeli  (06.10.21 11:09:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.