[]

istanbul hızlı tren yer yön tarifi

çıkış ankara - varış istanbul kurtuluş

plan: ankara gar, söğütlüçeşme gar. sonrası meçhul. nasıl yapacağım? osmanbey metro'ya ulaşmam gerekli/yeterli olsa gerek.

dönüş de aynı olur sanıyorum değil mi? ne kadar sürer söğütlüçeşme osmanbey arası?

 
söğütlüçeşmede marmaraya binip yenikapıda ineceksin. yenikapı-hacıosman metrosuyla osmanbey'e gidebilirsin. 20-30 dk sürer


  • newsman  (04.10.21 17:13:27) 
Söğütlüçeşmede indiğin yerden aynı zaman marmaray geçiyor. Marmaray'a nasıl geçicem diye sor yönlendirirler, tabela da var zaten.
Halkalı yönüne binip yenikapı'da inip aktarma yapman gerekiyor. Yenikapı' da indikten sonra bir kat yukarı çıkıp m2 numaralı metroya binmen gerekiyor. Sonrası osmanbey durağı-Pangaltı çıkışı.

Söğütlüçeşmeden osmanbey'e bekleme süresi dahil yaklaşık 40 dk'da ulaşırsın.
  • Bruce  (04.10.21 17:16:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.